HAKKIMIZDA

Dr. TESİSAT

TIKANIKLIĞA SON

DOKTORTESİSAT.COM’A SORDUK

Ekspertiz mi? Check-up mı?

Sağlıklı bir yaşam ve mutlu yarınlar için neredeyse hepimiz hayatımızın belirli zamanlarında kendimize check-up yaptırırız. Kendimiz için yaptırdığımız bu check-up’ı konutlarımız için de yaptırıyor muyuz?

 

Konut, iş yeri ve araba alırken yaptırdığımız ilk işlerden birisi de alacağımız ürüne bir ekspertiz yaptırmaktır.

Ekspertiz konut ve iş yerleri için mali, fiziki vb araçlarda ise mali ve fizikinin yanı sıra mekanik, elektronik vb konularla alakalıdır.

Hayatımızın büyük bölümünü yaşadığımız mekanlarımızda geçirmekteyiz. Otururken, alırken ve satarken yaptırmış olduğumuz ekspertizle beraber alanında uzman bir teknik personelden evimizin veya iş yerimizin elektrik, su ve kalorifer tesisatlarına da teknik bir analiz yaptırmamız mümkündür.

Son zamanlarda sıkça yaşadığımız ev hanımlarının korkulu rüyası olan lavabo, mutfak, WC, rögar tıkanıklıkları ve su kaçakları hem kendimizi ve hem de komşularımızı rahatsız etmektedir.

Eskiden tıkalı olan tesisatlarımızı ya kırıp yeniden yapıyorduk ya da manuel yöntemler olan tazyikli su, körüklü plastik, pompa, tel, kablo vs ile açmaya çalışıyorduk.

Teknolojinin gelişmesi ile artık bu yöntemlerin yerini elektrikli robot gider açma makineleri ve elektronik kaçak tespit cihazları almıştır. Çevreye ve tesisata zarar vermeden kısa sürede tıkanıklık sorunları bu sayede açılıp, kaçak tespitleri ve tamiratları yapılabilmektedir.

 

Bahçeşehir Ispartakule bölgesinde faaliyet gösteren Dr. Tesisat bir Çınar Ticaret kuruluşudur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir